1041

Sesli Chat Yap Mekanı

Sesli Chat Yap Mekanı

Sesli Chat Yap Mekanı İnsan sosyal bir varlıktır ve sosyal bir varlık olduğu içinse de bir başkasının varlığına ihtiyaç duyar. Bazı insanlar her ne kadar sözde yalnızlık denizinde boğulduklarını sansa da durum aslında hiçte öyle değildir. Bu insanlar yalnızlığı daha çok sevgili ya da partnere indirgeyerek dar bir kalıba sığdır-maktadır. sosyal varlık olan insan gerek toplumda gerek ailede sürekli olarak çevre edinmekte ya da sosyal aktivite,lere katılmaktadır.

İşte bu tarz sosyal olmayan insanlar kendilerini daha çok yalnızlık psikolojisine bürüyerek çevrelerinde kimsenin olmadığını ima etmeye çalışırlar. yalnız insan yoktur dost edinemeyen sosyal olmayan insanlar vardır görüşünden hareketle hayatlarından bir takım eksikler olan bu insanlar içinde bulundukları boşluğu doldurma adına çoğu kez kendilerini sanal alem denilen mekanlara atar. Sanal alemde sohbet yap mekanları olarak bilinen bu yerler sözde kendilerini yalnız hisseden insanlar için bir reçete bir ilaç gibidir. Sözde yalnız bu insanlar sohbet mekanlarına başvurarak günlük yaşamda eksik bıraktıkları yanlarını tamamlama adına bir takım arayış içinde bulunurlar.

 

Her ne kadar aradıklarını bulamasalar da çabalamaktan asla geri kalmamaktadırlar. Bu tarz insanların sayısı oldukça fazla olduğu Sesli Chat yapma mekanlarının sayısı giderek artmaktadır. Arttığı içinse de bir çok sunucuda argo konuşmalar, küfürler, hakaretler eksik olmamaktadır. Durum böyle olunca gerçek anlamda keyifli zaman geçirip biraz da olsun stres atmak için gelen Sesli Chat yap mekan sakinleri bu durumdan rahatsız olmaktadır. Çünkü mekanda bu tarz konuşmaların ya da kavgaların olması mekanın varlığına ve mekanda takılan diğer kullanıcılara nahoş bir durum yaratmaktadır.

Sesli Chat  yap ailesi olarak her ne kadar kapımız herkese açık olsa da elimizden geldiği kadar Sesli Chat kanalımızın huzurunu açık açık tehdit eden bu bu tarz kişilere karşı biraz daha tedbirli olmaya çalışmaktayız. Sohbet yap sunucu mekanını adı üstünde gerçekten seviyeli ve kaliteli bir sohbet mekanı yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Sizlerinde katkılarıyla inşallah bu amacımıza ulaşacağız. Saygılarımla…Sesli Chat

152 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat, Sesli Sohbet, Seslichat Sitesi, Seslisohbet Odası, Sesli Siteler