10037

Sesli Chat Sesli Sohbet Kurallarımız

Sesli Chat Sesli Sohbet Kurallarımız

Merhaba arkadaşlar Sesli Chat Sesli Sohbet Kurallarımız her sitede olduğu gibi seslidekor.com sitem-izinde katı olmamakla beraber bazı kuralları mevcuttur.

Tahmin ediyorum, ki burada damı kurallar var diyeceksiniz izde haklısınız evde kural,iş yerinde kural,okulda disiplin hepimizi oldukça sıkan

ve sevmediğimiz, özgürlüğümüzün kısıtlandığını düşündüğümüz genelikle toplu yerlerde uygulanan bu işlem huzurlu bir ortamın sağlanması içindir.Bizlerde sesli chat sohbet odaları olarak çok sayıda insanın ziyaret ettiği kameralı görüntülü mekanımızda rahat,huzurlu bir ortamı sağlamak amaçlı kurallarımızı sizlerin bilgisine sunmak istedik.Kaliteli hizmetlerin sunulduğu seviyeli sohbetlerin yapıldığı sesli sohbet odalarımıza Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinden beyler,bayanlar katılmaktadır herkesin ayrı bir kültür ve yaşam tarzları vardır bu nedenle sitemizde hoş görü içerisinde arkadaşlıkların,dostlukların karşılıklı sevgi,saygı içerisinde yapılmasına önem vermekteyiz.

Sesli Chat Sesli Sohbet Kurallarımız Nelerdir?

Seslidekor.com sitemiz tamamen arkadaşlık,dostluk,seviyeli sohbet amaçlı kurulmuş olup,tamamen kurallar gergince sizlere kaliteli hizmet vermek için sunulmuştur.Sesli kameralı sohbet odalarımıza katılan ziyaretçilerimiz inde bu kurallarımıza uymalarını rica ediyoruz.

Sitemiz içerisinde kişilerin saygıyı elden bırakmayarak seviyeli sohbetler yapılması,argo,küfür,cinsellik içeren kelimelerin kullanmaması,Sohbet Chat siteleri, birçok farklı kültürlerden gelen insanların sohbet ettiği bir ortamdır. Kimse kimsenin fikrini benimseyecek diye bir kaide yoktur çünkü herkes özgürdür ve her kullanıcı bir bireydir. Bir insanın dini,ırkı,kültür,mezhep,yaşam tarzı siyasi görüşü nedeniyle başka bir insan tarafından yargılanması rencide edilmesi kesinlikle söz konusu değildir

Türkiye,yi,ülke yönetimini,yönetimdeki siyasileri,eleştirilemez Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında belirtilen yasalara, uluslararası anlaşmalara aykırı, kanun dışı faaliyetleri destekleyen, siyasi propaganda yapan yazılar yazılamaz.

Sohbet genelinde ve özel odalarda başka sitelerin reklamı yapılamaz ve arkadaşlarınızı bulunduğunuz yerden başka sitelere davet edemezsiniz kurallarımıza aykırıdır.

Toplu halde konuşmaların yapıldığı ortamda özel bilgiler telefon numarası,face,skyp gibi özel bilgiler paylaşılması yasak olup,özel odalarınızda-ki ikili görüşmelerinizde paylaşacağınız kişisel bilgi paylaşımlarınız, dan ve ileride olacak olumsuz olaylardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Site içerisinde flod yapmak,renkli ve kalın yazı renkli veya kalın yazılar sadece dikkat çekmek amacı ile kullanılırlar. Fakat sürekli veya sık sık kullanımı halinde kanaldaki kullanıcılara rahatsızlık verecek şekilde görüntü kirliliği yaratırsınız ve bu kanaldan uzaklaştırılma sebebidir.

Sitemize katılmadan önce alacağınız rumuzları cinsel içerikli olmaması topluma uygun olması gerekmektedir.

 

259 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 Sesli Chat, Sesli Sohbet, Seslichat Sitesi, Seslisohbet Odası, Sesli Siteler