1031

Sesli chat Sesli Sohbet Kullanıcıları

Sesli chat Sesli Sohbet Kullanıcıları

Merhaba Sevgili, Sesli chat,Sesli Sohbet Kullanıcıları Bu Makalemizde Sesli Sohbet Seçenekleri Hakkında Bilgi Vermek İstiyorum.

Değerli dostlarımız Sesli Sohbet Seçeneklerinden biri olan Görüntülü ve Sesli Sohbet Etme İmkanı sunan www.seslidekor.com sitesidir. Ücretsiz olan sitemizin sesli sohbet odaları içerisinde eğlenceli, keyifli sohbet edebilirsiniz. Sitemize sevdiğinizi davet ederek daha eğlenceli bir ortam yaratabilir ve ücretsiz görüntülü sohbet odaları ile sesli chat yapabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Sohbet

Gelişmiş sesli sohbet seçenekleri ve görüntülü sesli sohbet odaları ile canlı olarak sohbet etmek sevdikleriniz ile gün boyunca daha eğlenceli yapısıyla en etkili sonuç veren  Sesli chat Sesli Sohbet Kullanıcıları sesli sohbet ve görüntülü sohbet sitemizdeki bay ve bayan kullanıcılarımızla 7/24 saat keyifli eğlenceler sizleri bekliyor Katılmak için sesli ve görüntülü sohbet girişi resmine Tıklayınız..

Sesli chat Sesli Sohbet Kullanıcıları Hakları Ve Kuralları

Sohbet chat sitelerimize katılan bay,bayan arkadaşlarımızında sitemiz üzerinde bazı hakları bulunmaktadır.

Hiç bir yerde insan hakları kısıtlaması olmadan özgürce hareket etmelidirler bu sesli chat siteleri olarak bizler içinde geçerlidir.Olmazda oldu,ki bizlerin sitesinde yönetimdeki kişilerden olumsuz bir şikayetiniz olursa ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız haklarınızı savuna bilirsiniz bizlerde gerekeni yaparak mağduriyetinizi gidereceğimizden emin olabilirsin.

Bizlerinde site kuralları gereğince siz değerli ziyaretçilerimiz- den bazı taleplerimiz olacaktır. Örneğin sohbet genelinde huzurlu bir ortam için seviyeyi ,saygıyı elden bırakmayarak hoş görülü olup insanları rencide edici argo,küfür,hakaret gibi sözler sarf-etmemeniz.

Özelikle bayanlara karşı taleplerinizde ısrarcı olmamanız emri vaki yapmamanız sohbet genelinde veya

özel odalarda başka site reklamı yaparak emek hırsızlığı yapmamanız aksi takdirde bu gibi olaylar yapıldığında ise yönetim tarafından siteden uzaklaştırılarak girişleriniz yasaklanacaktır.

 

82 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat, Sesli Sohbet, Seslichat Sitesi, Seslisohbet Odası, Sesli Siteler