1042

İstanbul Kameralı Sesli Sohbet Siteleri

İstanbul Kameralı Sesli Sohbet Siteleri

Tarihi kucağında saklamış İstanbul Kameralı Sesli Sohbet Siteleri Türkiye’nin efsane şehri için sohbet chat alanında efsane olmaya talip olarak.

Sesli,kameralı,görüntülü olarak radyomuz ile oyun odalarımız ile bizde varız dedik ve google sayfalarında yerimizi alarak sayın İstanbul halkına

Türkiye geneline ve dünya ülkelerindeki yaşayan değerli Türk halkına kaliteli hizmetler sunmaya gayret göstereceğiz.Yani ne kadar hizmet etsek, de azdır İstanbul ve İstanbul halkı için.İki büyük cihanın kesinti noktasında, Türk vatanının ziyneti, Türk tarihinin serveti, Türk milletinin göz bebeği İstanbul, bütün vatandaşların kabinde yeri olan şehirdir ve Doğu ile Batıyı çok iyi birleştiren, insana her alanda özgürlük sunan emsali olmayan bir şehir İstanbul her milletten binlerce insanı bünyesinde barındıran bu güzel şehrimiz tarihi, doğası,insanı ile eşi benzeri olmayan

Dünyada İstanbul kadar güzel görünüşlü başka bir kent bulunmadığını söyleyenler, gerçekten haklıymışlar iki kez ziyaret etmeme rağmen aklım halen İstanbul‘umda ama ikamet ettiğim şehre uzak olmasından dolayı tekrar-en gitmek nasip olmadı uzun  yıllar oldu görmeyeli aslında çok merak ediyorum şimdiki halini ve bu merakımı yenmek içinde sohbet chat sitelerimde İstanbul Kameralı Sesli Sohbet Siteleri girişlerimiz ile sayın İstanbul haklını aramızda görmeyi umut ederek faaliyete geçirmiş bulunuyorum bu sayede ben ve benim gibi İstanbul,u merak edenler yada hiç gitmeyen arkadaşlarımız için canlı,canlı İstanbul‘umuzu bu şehirde yaşayan insanlardan dinleyerek bilmediklerimizi öğreneceğiz.

Türkiyenin Efsane Şehri İstanbul Hakkında Kısa bilgi

İstanbul, tarih boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kalabalık şehri.

Yaklaşık 12 milyonluk nüfusuyla dünyada kalabalık şehirlerinden biridir. 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle dünyada 34. sırada yer alır. Türkiye’nin kültür ve finans merkezidir. İstanbul, 41° K, 29° D koordinatlarında yer alır. Marmara kıyısı ve İstanbul Boğazı (Boğaziçi) boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde Türkiye’nin kuzeybatısında kurulmuştur. İstanbul’un Avrupa’daki bölümüne Rumeli yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu yakası denir. Dünyada iki kıta üzerinde kurulu tek metropol dür. 40 ilçesi vardır.İki büyük cihanın kesinti noktasında, İstanbul,u daha yakından tanımak isteyenleri sohbet odalarımıza davet eder hoş sohbetler dileriz.

93 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Chat, Sesli Sohbet, Seslichat Sitesi, Seslisohbet Odası, Sesli Siteler